Rangi: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
m |
|||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
| 101-150 | | 101-150 | ||
| style="background-color:Pink" | 401-600 | | style="background-color:Pink" | 401-600 | ||
| − | | <translate><!--T: | + | | <translate><!--T:5--> Poziom maszynisty z zablokowanym dostępem do trybu dyżurnego ruchu</translate> |
|- | |- | ||
| style="background-color:PowderBlue" | 4 | | style="background-color:PowderBlue" | 4 | ||
| 151-200 | | 151-200 | ||
| style="background-color:Pink" | 601-800 | | style="background-color:Pink" | 601-800 | ||
| − | | <translate><!--T: | + | | <translate><!--T:6--> Poziom maszynisty z zablokowanym dostępem do trybu dyżurnego ruchu</translate> |
|- | |- | ||
| style="background-color:PowderBlue" | 5 | | style="background-color:PowderBlue" | 5 | ||
| 201-250 | | 201-250 | ||
| style="background-color:Pink" | 801-1000 | | style="background-color:Pink" | 801-1000 | ||
| − | | <translate><!--T: | + | | <translate><!--T:7--> Poziom maszynisty z zablokowanym dostępem do trybu dyżurnego ruchu</translate> |
|- | |- | ||
| style="background-color:PaleGreen" | 6 | | style="background-color:PaleGreen" | 6 | ||
Aktualna wersja na dzień 10:29, 23 cze 2025
| Poziom | Dyżurni ruchu - wyprawionych pociągów | Maszyniści - przejechanych kilometrów | Uwagi |
|---|---|---|---|
| L | 0-50 | 0-200 | Poziom maszynisty z zablokowanym dostępem do trybu dyżurnego ruchu |
| 2 | 51-100 | 201-400 | Poziom maszynisty z zablokowanym dostępem do trybu dyżurnego ruchu |
| 3 | 101-150 | 401-600 | Poziom maszynisty z zablokowanym dostępem do trybu dyżurnego ruchu |
| 4 | 151-200 | 601-800 | Poziom maszynisty z zablokowanym dostępem do trybu dyżurnego ruchu |
| 5 | 201-250 | 801-1000 | Poziom maszynisty z zablokowanym dostępem do trybu dyżurnego ruchu |
| 6 | 251-500 | 1001-1800 | |
| 7 | 501-750 | 1801-2600 | |
| 8 | 751-1000 | 2601-3400 | |
| 9 | 1001-1250 | 3401-4200 | |
| 10 | 1251-1500 | 4201-5000 | |
| 11 | 1501-2200 | 5001-7000 | |
| 12 | 2201-2900 | 7001-9000 | |
| 13 | 2901-3600 | 9001-11000 | |
| 14 | 3601-4300 | 11001-13000 | |
| 15 | 4301-5000 | 13001-15000 | |
| 16 | 5001-6250 | 15001-21250 | |
| 17 | 6251-7500 | 21251-27500 | |
| 18 | 7501-8750 | 27501-33750 | |
| 19 | 8751-10000 | 33751-40000 | |
| 20 | 10001+ | 40001+ |